pozycjonowanie Projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron internetowych
Zaawansowane usługi informatyczne dla firm
Usuwanie wirusów ze stron, tłumaczenia, audyt, profile Google


pozycjonowanie projektowanie audyt hosting tłumaczenie reputacja wirusy                  referencje o firmie kontakt
audyt

Audyt stron internetowych


W ramach usługi przeprowadzamy audyt informatyczny strony i dokonujemy analizy SWOT. Analiza ta ma na celu przede wszystkim sprawdzenie serwisu internetowego pod punktem technicznym, określenie czy spełnia założenia projektu, czy jest zgodny z obowiązującymi standardami sieciowymi W3C; analizujemy również pozycję serwisu w najpopularniejszych wyszukiwarkach i sposób jego indeksacji, funkcjonalność strony w różnych przeglądarkach internetowych, badamy Państwa konkurencję, określamy słabe i mocne strony serwisu oraz formułujemy wnioski i zalecenia.

Strona internetowa buduje Państwa wizerunek w sieci, wpływa na rozpoznawalność Państwa marki i produktów, generuje przychody czy to bezpośrednio - kiedy umożliwia dokonywanie zakupów, czy też pośrednio - kiedy prezentuje Państwa firmę i pokazuje w jaki sposób można się z Państwem skontaktować, czy jak nabyć oferowane towary lub usługi.

Audyt informatyczny strony

Ważny jest zatem nie tylko wygląd strony, ale także jej funkcjonalność, przyjazność dla potencjalnego Klienta, czytelność, intuicyjność oraz poprawność wykonania pod względem informatycznym. Ta poprawność wykonania ma nierzadko wpływ na prawidłowe wyświetlanie się strony w różnych przeglądarkach, a także na jej miejsce w wyszukiwarkach.


Wycena za darmo
Audyt strony
Odpowiednio zaprojektowana, wykonana i zoptymalizowana strona internetowa, to jeden z najważniejszych czynników skutecznego marketingu. Niestety obecnie ponad 75% stron internetowych zawiera błędy, które bardzo utrudniają lub uniemożliwiają poprawne zaindeksowanie serwisu w wyszukiwarkach internetowych, np. w google.pl czy bing.pl.

Podstawowa oferta audytu dotyczy strony internetowej zawierającej do 30 stron/podstron. Bardziej rozbudowane serwisy wyceniamy indywidualnie. W odpowiedzi na Państwa zapytanie, przesyłamy naszą ofertę cenową z dokładnym planem, co będzie zawierał audyt. W przypadku nie podania w zapytaniu jakiej strony miałby dotyczyć audyt, zostaniecie Państwo o to poproszeni, gdyż zweryfikowanie serwisu jest konieczne przed przygotowaniem umowy.

Więcej o Audycie informatycznym / SEO możesz dowiedzieć się z naszej stronie:

Audyt stron internetowych

Zobacz także:
Strona główna
O firmie
Referencje
Kontakt
Pozycjonowanie stron
Projektowanie stron
Audyt stron
Hosting stron
Tłumaczenie stron
Dobra reputacja firmy
Usuwanie wirusów