pozycjonowanie Projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron internetowych
Zaawansowane usługi informatyczne dla firm
Usuwanie wirusów ze stron, tłumaczenia, audyt, profile Google


pozycjonowanie projektowanie audyt hosting tłumaczenie reputacja wirusy                  referencje o firmie kontakt
reputacja

Dobry wizerunek i reputacja w internecie


"Dobra reputacja" to usługa skierowana do firm i osób, którym nie jest obojętne, jakie informacje na ich temat pojawiają się w sieci internet.

Popularyzacja portali społecznościowych, blogów, forów dyskusyjnych i innych stron „niefirmowych”, ma wiele konsekwencji, które czasem mogą okazać się... bardzo przykre.

Zdarza się, że sami nienależycie chronimy naszą prywatność, lecz również są sytuacje, że w sieci pojawiają się niepochlebne opinie o osobach czy firmach zamieszczane przez konkurencję, niezadowolonych klientów czy innych ludzi złej woli, którzy chronieni anonimowością sieci piszą opinie mające jedynie na celu zepsucie danej osobie czy firmie dobrej reputacji, renomy, oszkalowanie jej.

Zdarza się również, że dzieci lub ich znajomi zamieszczają w internecie zdjęcia, komentarze lub dane, które w różny sposób mogą dziecku zaszkodzić.

Jak chronić dane w sieci

Wielość informacji, które można znaleźć w sieci powoduje, że coraz częściej pracodawcy szukający pracownika, "sprawdzają go" w internecie; szczególnie dotyczy to pracowników wyższego szczebla lub zajmujących eksponowane stanowiska w firmie.


Wycena za darmo
Dobra reputacja
Również firmy, przed zawarciem poważnych kontraktów, poszukują w sieci informacji na temat kontrahenta. Niepochlebne opinie, na które mogą się natknąć szukający, mogą spowodować, że dana umowa nie zostanie zawarta. W takiej sytuacji mało która firma podejmie wysiłek dociekania czy znalezione informacje są prawdziwe czy też nie. Takim zjawiskom chcielibyśmy zapobiec proponując usługę "dobra reputacja".
W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Zobacz także:
Strona główna
O firmie
Referencje
Kontakt
Pozycjonowanie stron
Projektowanie stron
Audyt stron
Hosting stron
Tłumaczenie stron
Dobra reputacja firmy
Usuwanie wirusów