pozycjonowanie Projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron internetowych
Zaawansowane usługi informatyczne dla firm
Usuwanie wirusów ze stron, tłumaczenia, audyt, profile Google


pozycjonowanie projektowanie audyt hosting tłumaczenie reputacja wirusy                  referencje o firmie kontakt
reputacja

O Firmie


Jesteśmy firmą informatyczną, istniejącą od 2004 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług dla firm, począwszy od projektowania i wykonywania stron internetowych (w zależności od potrzeb Klienta: wizytówki internetowej, statycznej strony www, strony z systemem zarządzania treścią lub portalu internetowego), poprzez pomoc w rejestracji domeny, umieszczenie strony na serwerze, skonfigurowanie jej oraz skrzynek pocztowych w zakupionej domenie i świadczenie usługi hostingu, opiekę nas stroną (aktualizacje), a skończywszy na dbaniu o jej odnajdywalność w Internecie (pozycjonowanie, kampanie Ad-Words, tworzenie i moderowanie profili google+, podejmowanie innych działań promocyjnych). Świadczymy również inne usługi informatyczne tj.: audyt strony, dbanie o dobrą reputację osób oraz firm w sieci, usuwanie wirusów z zainfekowanych stron, wykonywanie skryptów oraz systemów na indywidualne zamówienie.

Usługi informatyczne dla firm, ponad lat doświadczenia.

Na bieżąco śledzimy tendencje rynkowe oraz oczekiwania Klientów, do których staramy się dostosować nasze oferty. Obecnie, nasza główna działalność jest skierowana na promocję firm w Internecie. Szanując czas naszych przyszłych Klientów oraz rozumiejąc potrzebę uzyskania szybkiej informacji zwrotnej, nasze oferty (które są niezobowiązujące dla pytających), przygotowujemy w ciągu maksymalnie kilku godzin od chwili wpłynięcia zapytania. Wyjątkiem są zapytania o bardzo złożone systemy.

Utrzymujemy stałą współpracę z najlepszymi tłumaczami, grafikami i programistami, którzy mają otwarte umysły ma nowo powstające trendy i techniki, dlatego serwisy internetowe przez nas budowane są unikalne, oryginalne, tworzone z pasją, bezpośrednio pod wymagania klienta. Budowane przez nas strony internetowe spełniają wszystkie nowoczesne standardy ustalane przez międzynarodowe konsorcjum W3C, dowodem jest certyfikat W3C przyznany naszym serwisom.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje w zakresie kosztów oraz zasad współpracy, z zastrzeżeniem racjonalności propozycji. Funkcjonujemy na rynku tak długo, dlatego że dbamy o jakość świadczonych usług, ich skuteczność i zadowolenie naszych Klientów, dlatego też nie konkurujemy z freelancerami.

Zobacz także:
Strona główna
O firmie
Referencje
Kontakt
Pozycjonowanie stron
Projektowanie stron
Audyt stron
Hosting stron
Tłumaczenie stron
Dobra reputacja firmy
Usuwanie wirusów