pozycjonowanie Projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron internetowych
Zaawansowane usługi informatyczne dla firm
Usuwanie wirusów ze stron, tłumaczenia, audyt, profile Google


pozycjonowanie projektowanie audyt hosting tłumaczenie reputacja wirusy                  referencje o firmie kontakt
pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych


Masz stronę internetową, w którą zainwestowałeś środki, która doskonale prezentuje Twoje towary czy usługi, a mimo tego nie przynosi Ci zysków? Najwyższy czas zadać sobie pytanie: kto na tę stronę trafia, czy można ją odnaleźć w natłoku informacji w sieci, czy też trafiają tam tylko Ci, którzy znają adres? Dla przykładu: sprzedajesz narty. Ja ich szukam w Internecie. Czy jeśli wpiszę frazę np. narty Wrocław, sprzedaż nart Warszawa, narty Rossignol, itd. znajdę Twoją stronę czy strony Twojej konkurencji, u której kupię?

Czy wiesz, że po wpisaniu danej frazy w okno wyszukiwarki google.pl - w zależności oczywiście od tego co wpiszesz - pojawia się od kilkunastu tysięcy do kilku milionów wyników, a Twoja strona może znajdować się na miejscu np. 3, 70, 1002, 1.000.030, itd.? Poza tym, codziennie pojawiają się w sieci tysiące nowych stron.

Pozycjonowanie strony firmowej

Twoja strona przyniesie Ci więc korzyści dopiero wtedy, gdy na interesujące Cię frazy wpisywane w okno wyszukiwarki, pojawi się na wysokich miejscach. Najtańszym i najskuteczniejszym sposobem, aby to osiągnąć jest pozycjonowanie stron internetowych, tzn. takie promowanie strony w sieci, aby na wybrane frazy znalazła się na jak najwyższych miejscach w wynikach Google i Bing.
pozycjonowanie stron

Wycena za darmo
Pozycjonowanie strony
Napisz nam, jak mają znajdować Cię klienci tzn. po wpisaniu jakich fraz w wyszukiwarce, Twoja strona ma się pojawić na jak najlepszych miejscach w wynikach wyszukiwania, a my całkowicie za darmo i niezobowiązująco przygotujemy Ci ofertę. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru fraz, napisz a doradzimy Ci w wyborze, przeprowadzimy analizę stron konkurencyjnych.

Jednocześnie informujemy, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Nasze działania są skuteczne i zgodne z zaleceniami właścicieli wyszukiwarek m.in. firmy Google. W ramach pozycjonowania zoptymalizujemy Twoją stronę www, dokonamy zgłoszeń do prestiżowych katalogów i wyszukiwarek, otrzymasz od nas rzetelny monitoring zajmowanych przez Twoją stronę miejsc oraz szczegółowy raport. Ponadto, nasi Klienci mogą korzystać za darmo z naszego hostingu.
  • pozycjonowanie ogólnokrajowe czyli zawierające frazy bez nazwy miejscowości,
  • pozycjonowanie regionalne - w których fraza kończy się nazwą miejscowości,
  • pozycjonowanie w niskiej zryczałtowanej opłacie stałej.
Więcej o pozycjonowaniu możesz dowiedzieć się z naszych stron, opisujących różne "warianty" pozycjonowania:

pozycjonowanie ogólnokrajowe pozycjonowanie regionalne pozycjonowanie w niskiej opłacie

Pozycjonowanie stron internetowych - 15 lat doświadczenia.

Zobacz także:
Strona główna
O firmie
Referencje
Kontakt
Pozycjonowanie stron
Projektowanie stron
Audyt stron
Hosting stron
Tłumaczenie stron
Dobra reputacja firmy
Usuwanie wirusów