pozycjonowanie Projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron internetowych
Zaawansowane usługi informatyczne dla firm
Usuwanie wirusów ze stron, tłumaczenia, audyt, profile Google


pozycjonowanie projektowanie audyt hosting tłumaczenie reputacja wirusy                  referencje o firmie kontakt
tłumaczenie

Tłumaczenie stron internetowych


Tłumaczymy zarówno treści znajdujące się na stronach internetowych jak i inne materiały tekstowe na ponad 40 języków. Współpracujemy z ponad 80 wykwalifikowanymi tłumaczami specjalizującymi się w różnych - ze względu na przedmiot - rodzajach tłumaczeń, np. w tłumaczeniach treści historycznych, prawniczych, medycznych, technicznych, ekonomicznych, itd. Wielu spośród nich to tłumacze przysięgli. Współpracujemy również z native speakerami, dzięki czemu nasze usługi cechują się najwyższą jakością, a przetłumaczone teksty - naturalnością.

Tłumaczenie strony firmowej

Standardowo dokonujemy tłumaczeń z języka obcego na język polski lub z języka polskiego na język obcy. Istnieje również możliwość dokonania tłumaczeń z języka obcego na inny język obcy.

Do wyceny kosztów tłumaczenia przyjmujemy stronę zawierającą 1200 znaków (jest to około pół strony A4, zapisanej standardową czcionką). Minimalne zamówienie obejmuje trzy takie strony obliczeniowe, czyli ok. 3600 znaków.

W przypadku zlecenia przetłumaczenia tekstu z języka obcego na język polski należy doliczyć 20% ceny tłumaczenia z języka polskiego na ten język obcy.
W przypadku tłumaczenia z jednego języka obcego na inny, doliczamy dodatkową opłatę wynoszącą od 40 do 60% - dokładne informacje znajdują się w ofercie przygotowanej na konkretne zapytanie.
Tłumaczenie stron

Wycena za darmo
Tłumaczenie strony
W naszej ofercie znajdziecie Państwo tłumaczenia na i z następujących języków:
  • angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, rumuński, słowacki, bułgarski, hiszpański, szwedzki, łotewski, litewski, holenderski, ukraiński, białoruski, chorwacki, norweski, duński, węgierski, niderlandzki, włoski, portugalski, serbski, bośniacki, słoweński, grecki, fiński, estoński, turecki, łacina, hebrajski, arabski, chiński, japoński, hindi, koreański, wietnamski, mongolski, perski, ormiański.
W przypadku zainteresowania tłumaczeniem na pozostałe języki azjatyckie lub afrykańskie, prosimy o przesłanie indywidualnego zapytania.

Więcej o tłumaczeniu możesz dowiedzieć się z naszej strony:

Tłumaczenia stron internetowych

Zobacz także:
Strona główna
O firmie
Referencje
Kontakt
Pozycjonowanie stron
Projektowanie stron
Audyt stron
Hosting stron
Tłumaczenie stron
Dobra reputacja firmy
Usuwanie wirusów