PageSpeed Insights

Jak poprawić ranking swojej strony WWW ?
Możesz wszystko wykonać samodzielnie korzystając z szerokiej wiedzy i porad od Google, lecz jeśli nie masz czasu bądź ochowy (lub wystarczającej wiedzy) możesz skorzystać z naszej usługi. Wykonamy analizę Twojej strony i dokonamy optymalizacji najbardziej krytycznych obszarów. Oczywiście nikt nie zagwarantuje wyniku na poziomie 100, ale jest duża szansa, że uplasujemy Twoją stronę w ZIELONYM wyniku, którego współczynnik wynosi od 90 do 100.


Przykładowa strona, której optymalizacje wykonaliśmy.

Analizuj stronę w PageSpeed Insights
Sprawdź swój wynik PageSpeed i użyj sugestii PageSpeed, aby przyspieszyć działanie swojej witryny za pomocą narzędzia online. Link  lub Przeczytaj dokumentację
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szybka wycena usługi
Skontaktuj się z nami, podaj adres swojej strony. Zrobimy analizę i badanie strony za darmo oraz przedstawimy ofertę na poprawę wyniku wydajności.
Wyślij formularz

Co to są statystyki Google Pagespeed?

Pagespeed Insights to narzędzie do śledzenia wydajności, które pomaga zrozumieć wydajność Twojej witryny. Analizuje interfejs Twojej witryny, aby określić, czy jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, co zapewnia szybsze działanie użytkownikom. Większość agencji tworzących strony WWW nie zwraca uwagi na wyniki Pagespeed, tłumacząc, że te wyniki nie są istotne i nie wpływają na jakość bądź wydajność strony. Zgodzimy się częściowo co do jakości. 

Wygenerowany raport zawiera listę najważniejszych elementów do poprawy szybkości strony. Daje także szacunkowy wpływ każdego z nich na wydajność. Przykłądowo pomarańczowy wynik oznacza, że ​​Twoja witryna znajduje się w 25% z pośród najlepszych witryn. Pozostałe trzy wskaźniki (ułatwienia dostępu, Sprawdzone metody, SEO) są mniej istotne, dlatego warto skupić się na nich w drugiej kolejności. 

Pagespeed Insights zmierzy także wynik Core Web Vitals Twojej witryny, który jest ważnym czynnikiem wpływającym na ranking SERP. Wartości te są obliczane przez Google i mierzą sposób, w jaki odwiedzający oglądają Twoją witrynę. Ten wynik jest ważny, ponieważ identyfikuje podróż użytkownika. 

PageSpeed ​​Insights to narzędzie, które nie zastępuje technicznej wiedzy SEO, jest jednak cennym narzędziem do określania problemów z Twoją witryną. Może pomóc Ci ustalić priorytety elementów, które wymagają naprawy lub optymalizacji. 

Pagespeed Insights może również zidentyfikować obrazy, które wymagają optymalizacji. Dzięki nim Twoja witryna będzie ładować się szybciej. Może to pomóc Ci poprawić ranking w wyszukiwarkach i poprawić komfort korzystania z Twojej witryny. Usługa oferuje również sugestie dotyczące poprawy czasu ładowania strony i współczynnika odrzuceń. Dzięki tym informacjom Twoja witryna będzie bardziej przyjazna dla użytkownika i zwiększy współczynnik konwersji.

Szybka wycena usługi
Skontaktuj się z nami, podaj adres swojej strony. Zrobimy badanie i analizę strony za darmo oraz przedstawimy obertę na poprawę wyników.
Wyślij formularz

Podsumowując: 
PageSpeed ​​Insights to bezpłatne narzędzie Google do sprawdzania wydajności, które pmoże pomóc Ci poprawić szybkość i łatwość obsługi Twojej strony. Narzędzie ocenia stronę pod kątem 15 zasad i podaje sugestie dotyczące poprawy wydajności. Wyniki są łatwe do zrozumienia i zawierają łącza do dodatkowych opisów i objaśnień. Google wykorzystuje monitorowanie rzeczywistych użytkowników do zbierania danych o szybkości stron internetowych.

PageSpeed ​​Insights jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych choć zdecydowanie bardziej należy koncentrować się na wynikach mobilnych, gdyż te urządzenia zdobywają coraz większą popularność i są najczęściej używane.

Szybka wycena usługi
Skontaktuj się z nami, podaj adres swojej strony. Zrobimy badanie i analizę strony za darmo oraz przedstawimy obertę na poprawę wyników.
Wyślij formularz