Strony w systemie WordPress

Tworzenie stron w systemie WordPress

Strony przez nas wykonane w systemie CMS WordPress to nie tylko przemyślana funkcjonalność i atrakcyjny design, lecz również wiele dodatkowych elementów i poszerzonych funkcji pisanych na indywidualne zamówienie oraz niestandardowych rozwiązań, które wyróżniają strony na tle konkurencji. Wykonanie strony WordPress cennik

Wykonanie strony WordPress
Przygotowanie indywidualnej oferty jest niezobowiązujące. Wykonanie nowej strony WordPress.

Prosty system zarządzania treścią

System WordPress zdobył ogromną popularność, gdyż żyjemy w czasach, gdy nie tylko ceny zmieniają się często, ale także bazy produktów i ich opisy, gdy każdy chce szybko realizować pomysły, które przyjdą mu do głowy i przenosić je na swoją stronę internetową bez proszenia o pomoc informatyka i oczekiwania po zgłoszeniu na help desku. A jednocześnie nie każdy radzi sobie z programowaniem. WordPress dzięki bardzo prostemu systemowi do zarządzania treścią, w dużym stopniu zbliżonemu do uproszczonej wersji Worda, jest systemem bardzo przyjaznym dla użytkowników.

Różne wersje językowe

Jeśli prowadzisz działalność na rynkach zagranicznych, możesz zlecić wykonanie strony opartej na systemie WordPress w kilku wersjach językowych. W ramach wykonania możesz dostarczyć nam treści do zamieszczenia na innych wersjach lub zlecić nam przetłumaczenie strony na inne języki. Współpracujemy z kilkoma renomowanymi biurami tłumaczeń, gwarantującymi rzetelne wykonanie usługi.

Katalog produktowy

Można powiedzieć, że system WordPress, dzięki niezliczonej już ilości wtyczek, jest systemem „bardzo plastycznym”. Pozwala na dowolne kształtowanie i rozbudowywanie funkcjonalności oraz wyglądu. Jest to niezwykle istotne, gdy produkty trzeba skatalogować, podzielić na kategorie, zapewnić ich odnajdywalność (przy użyciu wewnętrznej wyszukiwarki czy filtrów). Gdyby standardowe rozwiązania okazały się niewystarczające, możemy wdrożyć sklep internetowy WooCommerce.

Blog

Poza podziałem na stronę główną i podstrony, system WordPress umożliwia także prowadzenie bloga. Jest to istotne nie tylko dla firm lubiących się dzielić aktualnościami dotyczącymi firmy czy branży, ale także dla rozpopularyzowania strony w sieci. Nawet największy miłośnik sztuki stojący na czele firmy nie powie, że strona ma być sztuką dla sztuki. Stronę się tworzy dla zwiększenia kanałów sprzedażowych (bezpośrednio lub pośrednio). Prowadzenie wartościowego bloga aktualnie ma pewien wpływ na wyniki strony w wyszukiwarkach, w tym w Google.

Portfolio

System WordPress jest także doskonałym narzędziem dla twórców, którzy chcą w czytelny sposób zaprezentować swoje realizacje.

Kalendarz wydarzeń

Wśród wielu dodatków na uwagę zasługuje kalendarz wydarzeń, umożliwiający przejrzyste zaprezentowanie wydarzeń planowanych w firmie w ustalonych przedziałach czasowych.

#

Wykonanie strony WordPress
Przygotowanie indywidualnej oferty jest niezobowiązujące. Wykonanie nowej strony WordPress.

Cena wykonania strony internetowej w WordPressie

Zobacz cennik Zamów i zapłać OnLine

 

Zlecenie dodatkowe – do dowolnego pakietu:

– instalacja i konfiguracja dowolnej wtyczki z repozytorium – od 90 zł netto (zależy od rodzaju wtyczki)
– instalacja i konfiguracja sklepu WooCommerce – od 880 zł netto, 
(także dodanie obsługi numeru NIP, który standardowo w WooCommerce nie występuje)

– instalacja i konfiguracja płatności OnLine do WooCommerce (PayU lub Przelewy24) – od 280 zł netto,  
(wymagana wcześniejsza rejestracja i założenie konta w wybranym systemie płatności)
(zlecenia dodatkowe nie obejmują wprowadzania produktów, zdjęć lub treści)

Praca programisty:

– 1 godzina pracy programisty = 220 zł netto (standard), 
– 1 godzina pracy programisty = 290 zł netto (ekspress), 
(termin – standard ustalany z wyprzedzeniem)

Prosimy o kontakt telefoniczny, ponieważ indywidualnie ustalamy terminy prac dodatkowych. 
Podane ceny są netto, do których zostanie doliczony obowiązujący podatek VAT.