Wtyczki premium do WordPress

Najpopularniejszym źródłem wtyczek do WordPressa jest repozytorium dostępne z poziomu kokpitu WordPressa – zakładka „Wtyczki” – „Dodaj nową”.

W repozytorium wtyczek WordPressa aktualnie znajduje się ponad 60.000 darmowych wtyczek. (https://pl.wordpress.org/plugins/) Są wtyczki bardzo dobre, przydatne i przemyślane. Są też zwykłe, po prostu spełniające jakąś funkcję czy określone zadanie. I są kompletnie bezużyteczne stworzone przez hobbystów amatorów, którzy mają zdecydowanie za dużo wolnego czasu. Wszystkie dostępne wtyczki są na licencji umożliwiającej ich nieograniczone i swobodne użytkowanie. Zdecydowanie nie zalecamy pobierania darmowych wtyczek z innych źródeł niż oficjalne repozytorium.

Spora część wtyczek dostępnych w wersji darmowej jest także w wersji Premium. Czym się różnią? Są bardziej rozbudowane, zawierają więcej funcji, opcji czy ustawień oraz mają pomoc techniczną. Takie wtyczki dostępne są bezpośrednio na stronach autorskich (producentów) lub na stronach partnerskich (dystrybutorów), którzy zazwyczaj sprzedają te wtyczki po znacznie niższej cenie z uwagi na hurtowe ilości – redystrybucja developerska.

W takiej właśnie formie funkcjonuje nasz serwis, w którym zebraliśmy tylko przydatne, sprawdzone i najpopularniejsze (najczęściej poszukiwane) wtyczki premium, które z uwagi na swoją charakterystykę przydadzą się każdemu kto posiada stronę na WordPressie a darmowe, ograniczone wersje wtyczek nie do końca spełniają oczekiwania. 

Formidable Forms Pro

Formidable Forms PremiumTaniej niż u producenta o 81%
Zamów OnLine

Themes Security Pro

Taniej niż u producenta o 84%
Zamów OnLine

SEOPress Pro

Taniej niż u producenta o 75%
Zamów OnLine

UpdraftPlus Premium

Taniej niż u producenta o 87%
Zamów OnLine

W3 Total Cache Pro

Taniej niż u producenta o 84%
Zamów OnLine